SOS Micro Ledwo wyciągnięty i już otwarty! System SOS Micro jest przeznaczony dla pilotów poszukujących lekkiej i kompaktowej rezerwy. Skoncentrowaliśmy się na najdrobniejszych szczegółach, aby osiągnąć ten wysokiej jakości spadochron rezerwowy. Zmniejszona waga i objętość są wynikiem szeregu szczegółów z dotyczących wyboru materiałów, innowacji konstrukcyjnych i technik budowy.

Doskonały lekki materiał.Wybór materiału PN9 z Porcher Sport jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech. Nie ma innej tkaniny, która oferuje obniżoną masę, odporność na pękanie i rozdarcie oraz niską porowatość jak PN9. Dzięki zastosowaniu takiej tkaniny o niskiej porowatości nie tylko udało nam się zmniejszyć wagę i objętość, ale także skróciliśmy czas otwierania.

Zapytaj o cenę telefonicznie.

Rozmiary i dane techniczne

SOS Light Doskonały stosunek ceny do jakości. Wykonane z wysokiej jakości materiałów (Porcher Sport 9082 i  Cousin 2411), SOS Light jest solidną rezerwą. Oferuje dobrą stabilność wahadłową, niezawodność i szybkie otwarcie. Ta rezerwa jest przeznaczona dla wszystkich pilotów, którzy chcą mieć dobry stosunek jakości do ceny.Szczególna troska o wykończenie i centralny płat. Specjalna osłona chroni piony na całej ich długości przed promieniowaniem UV. Pętla "rastrów", w których olinowanie jest mocowane  , jest specjalnie wzmocniona, co zwiększa wytrzymałość i długowieczność.
 
CENA: 1800zł
 

SOS Standard. Spadochron bez kompromisów.Standard SOS to koncepcja bez kompromisów, certyfikowana zgodnie z normą EN 12491. Liczne testy i wdrożenia w rzeczywistych warunkach świadczą o szybkim otwieraniu, dobrej stabilności wahadła i zmniejszonej prędkości opadania. 

CENA: 1500zł

Rozmiary i dane techniczne

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Maciej Sałaciński

telefon: 730-077-666

e-mail:maciej@mccaviation.pl

Kontakt: