VICE VERSA(uprząż odwracalna) Komfort noszenia i przestrzeń do przechowywania. Dzięki środkowi ciężkości w pobliżu kręgosłupa, anatomicznym pasom naramiennym i wyściełanej plecionej tkaninie z centralnym kanałem powietrznym, VICE VERSA jest wygodna w noszeniu nawet podczas długich wędrówek. Objętość plecaka jest wystarczająca, aby pomieścić zgrabnie złożoną paralotnię, ubranie na zmianę i kask. Boczne kieszenie z siatki zapewniają dodatkowe miejsce na przedmioty, które mogą być natychmiast dostępne (butelka wody, rękawiczki, czapka itp.).

Łatwość użycia i niezawodność. Przyjemność z latania już od pierwszego lotu: łatwość siedzenia w uprzęży tuż po starcie i łatwość wychodzenia z uprzęży do lądowania. Konstrukcja siedziska z włókna węglowego zapewnia swobodę ruchów podczas biegu startowego, stabilność podczas lotu i kontrolę, a także możliwość łatwej regulacji siedzenia zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Zastosowano specjalne lekkie sprzączki spadochronowe ze względu na ich wolną od zacięć pracę w warunkach śnieżnych / lodowych lub piaszczystych. Oto niektóre z cech, które sprawiają, że VICE VERSA jest wygodną i niezawodną uprzężą w każdych warunkach.

VICE VERSA jest wyposażona w poduszkę powietrzną, która zapewnia pełne siedzenie i ochronę grzbietową. Sama poduszka powietrzna została zaprojektowana w celu zapewnienia skutecznej ochrony od pierwszych sekund lotu. Elementy złączne zostały wybrane ze względu na łatwość użytkowania i niezawodną pracę bez zacięć w trudnych warunkach górskich. VICE VERS  używa systemu 3S Strap (Safety Strap System), aby zapewnić bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Z uprzeżą otrzymujesz w zestawie karabinki najwyższej jakości firmy Edelrid (23kN) oraz speed system.

CENA: 2600zł

Rozmiary uprzęży

 

ARIA to lekka, kompaktowa i stabilna uprząż z podwójnymi poduszkami powietrznymi (opcjonalnie z protektorem piankowym) dla pilotów rekreacyjnych i początkujących. Długie loty są czystą rozkoszą. Jest nieskomplikowana w użyciu, a przejście od startu do siedzenia jest proste.

Ogromny komfort latania i pełny relaks. ARIA ma regulowane i wyściełane paski na ramiona i nogi, regulację nachylenia oparcia i szybką regulację pasów piersiowych. Dzięki temu może być optymalnie dopasowana do Ciebie i możesz nawet zdecydować, czy chcesz latać w pozycji siedzącej lub półleżącej. Obficie wyściełane oparcie zapewnia bardzo dobry komfort.

Wiele wbudowanych zabezpieczeń. ARIA nie stawia żadnych kompromisów w kwestii bezpieczeństwa. Natychmiastowa dostępna podwójna poduszka powietrzna z tyłu.  Kontener ratunkowy znajduje się pod siedzeniem. Łatwo dostępny uchwyt spadochronu jest zamontowany po prawej stronie. W przypadku pionowych lądowań po lekkim potknięciu zawieszenie zapewniają paski na ramię. Pasy ciągłe są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi, a aluminiowe zamki zabezpieczają przed niepożądanymi dostaniem się piasku czy też śniegu. 

Miejsce do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz. ARIA posiada dużą tylną kieszeń, boczną kieszeń i kieszeń radiową.

Z uprzeżą otrzymujesz w zestawie karabinki najwyższej jakości firmy Edelrid (23kN) oraz speed system.

CENA: 1900zł

Rozmiary uprzęży

GEMELA(uprząż tandemowa) została zaprojektowana dla profesjonalnych i amatorskich pilotów tandemowych, oferując lekki (1,65 kg), solidny i dobrze wyposażony sprzęt. GEMELA posiada wszystkie niezbędne rozwiązania techniczne, aby dzielić niezapomniane chwile z drugą osobą.

 

Lekkość i komfort. Uprzaż posiada pas na plecy i  specjalne ochronny system przedni- rozbudowę taśm udowych w postaci ochraniaczy uprzeży można dopasować. Do uprzeży idealnie nadaję się system ratunkowy SOS Micro BI.

Łatwa instalacja rezerw i kontener ratunkowy znajduje się pod siedzeniem to niewątpliwe plusy. 

GEMELA używa systemu 3S Strap (Safety Strap System), aby zapewnić bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Z uprzeżą otrzymujesz w zestawie karabinki najwyższej jakości firmy Edelrid (23kN) oraz speed system.

Zapytaj o cenę telefonicznie.

Rozmiary uprzęży

BAGHEERA(uprzaż XC dla aktywnie latających pilotów)Ważąca zaledwie 3,3 kg w rozmiarze M, nowa uprząż BAGHEERA to lekka, kompresyjna uprząż z kokonem, która zachwyci ambitnych pilotów.

Podczas opracowywania BAGHEERA redukcję wagi osiągnięto poprzez optymalizację konstrukcji i staranny dobór materiałów; tworząc uprząż bez kompromisów, z najdrobniejszymi detalami. BAGHEERA pozwal na aktywny pilotaż umożliwiając pilotowi przewidywanie masy powietrza, dając wrażenie niezwykłego "wczucia" się w warunki termiczne.

Wyjątkowa w swoim komforcie BAGHEERA wyróżnia się tym, że rozkłada wsparcie wzdłuż odcinka lędźwiowego kręgosłupa, praktycznie eliminując punkty nacisku. Pozwala to pilotowi zrealizować długie niezapomniane loty bez wywoływania zmęczenia z powodu dyskomfortu.

Dbałość o najdrobniejsze szczegóły!Kokon może zostać zdjęty i ponownie założony w 30 sekund! BAGHERA jest przede wszystkim bardzo stabilna z półsztywną deską do siedzenia i dzielonymi taśmami udowymi. Dzięki regulacjom między nogami można "przełączać" uprząż między klasycznym stylem siedzenia a systemem leżącym. Ta regulacja może być wykonana w locie w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając pilotowi dostosowanie uprzęży do warunków w danym momencie.

Z uprzeżą otrzymujesz w zestawie karabinki najwyższej jakości firmy Edelrid (23kN) oraz speed system.

CENA:3700zł

Rozmiary uprzęży

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Maciej Sałaciński

telefon: 730-077-666

e-mail:maciej@mccaviation.pl

Kontakt: